2010-2014, Čtenáři, Příspěvky

Pan doktor je zase v ráži

admin
on Úno 16, 2019

Po dlouhé době jsme se začetli do příspěvků na Alternativě a na stránkách místní ČSSD. Je léto, to znamená pro veškerý tisk, tak zvané okurkové období, čemuž odpovídají oddechově laděné příspěvky alternativy.

Panu doktorovi asi oddechová témata nesedí nebo mu nesedí jejich autor, protože píchnul do Achilovy paty zvané obchvat Lomnice nad Lužnicí.  Nás článek o homosexuálech zaujal, jsou to lidé jako všichni ostatní, tudíž mají i stejná práva. Jediné, co bychom panu Šarmanovi vytkli, je formulace druhé odpovědi v anketě, že „jde o věc sice neobvyklou, ale patřící k lidem a společnosti odedávna“. Myslíme si, že jde o věc zcela obvyklou, jen někteří lidé ji mají za neobvyklou, což je předsudek naší společnosti. Nevíme, co na tomto nevinném příspěvku pana doktora tak rozohnilo, homosexuál není, což by se asi neutajilo, a homofobní jedinec také ne, jak sám píše.

:D

Musíme pana doktora pochválit za lepší čitelnost jeho příspěvků, co se týká gramatické stránky textů, došlo k velkému posunu vpřed. Obsahově je ovšem, alespoň z našeho opozičně objektivního pohledu, stále co zlepšovat 

Marie a Libor Břicháčkovi