2010-2014, Čtenáři, Příspěvky

Což takhle zamést si před vlastním prahem…?

admin
on Úno 16, 2019

Dobrý den,

Po několikáté návštěvě Vašich stránek,musím dnes reagovat na předešlé odvysílání na regionální TV RTA ohledně samotného výstupu p.Bílka, tlachajícího na téma požívání alkoholu mladistvým. ODKAZ

O zákonem dané hranici 18-ti let nechci diskutovat, stejně tak jako o lékařské praxi p.Bílka.Věřím že svou lékařskou praxi vykonává jak nejlépe dovede a toho by se měl držet!!!

V rozhovoru pro televizi RTA káže o tom, jak nezletilé osoby v podnapilém stavu páchají přestupky, ba co trestné činy, jak ničí obecní majetek atd…..

Pane Bílku!!!

Ač nerad,byl jsem ne jednou svědkem toho, kdy Vašeho syna musela vyvést ochranka objektu z důvodu vysoké podnapilosti a ničení soukromého majetku.

V celku bylo jedno jestli se jednalo o klasickou zábavu jako je diskotéka, ale třeba i na maturitních plesech, kde by slušné chování mělo být samozřejmostí.

Takže moudro pro příště až budete chtít opět kázat druhým, chce to hodně velké koště a nejprve to vezměte z gruntu před svým prahem, pak nebude vypadat další Vaše vystoupení v TV tolik komicky.

Tento příspěvek jsem zasílal dne 23.4.2011 na >www.cssdlomnice….bohužel k dnešnímu dni bez jediné odezvy.

Čekal jsem,že můj příspěvek bude zveřejněn v rubrice napište nám,ale jak jsem zjistil,pokud nejde o chválu na tuto ´´vládnoucí´´stranu,nedočká se člověk ničeho.

S čistým svědomím píši, že toto je pouze má reakce na to, co vidí obyčejný člověk, jaké chování mají někteří lidé a kdo za co bojuje.

Děkuji

Jméno autora na jeho žádost nezveřejněno – je k dispozici redakci stránek.